Ekonomi

Merck Türkiye’de 2 Yeni Randevu

“Her çalışan bir yetenektir” ilkesiyle hareket eden Merck, Türkiye grubu içinden iki yeni atama gerçekleştirdi.

Yetenek yönetimi ve gelişimine öncelik verme taahhüdünün bir parçası olarak Merck Türkiye’de ekip içinden iki yeni atama yapıldı. Onkoloji İş Birimi Müdürü olarak görev yapan Aydan Dinçer’in global atanmasının ardından Fertilite Tedavisi Saha Müdürü Esra Onsun Bilgi, Onkoloji Tedavisi Saha Direktörü olarak atanırken, yerine 2011 yılından bu yana Merck Fertility ekibinde görev yapan Süleyman Bozoğlu getirildi. .

Esra Onsun Bilgilendirme

Doğurganlık Terapötik Saha Direktörü, 2010’dan beri Merck’te çalışıyor Esra Onsun Bilgilendirme, Onkoloji Tedavi Saha Müdürlüğüpozisyonunu aldı.

Lisans ve MBA yüksek lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlayan Bilgi, birçok global şirkette çalıştıktan sonra kariyerine 2010 yılında Merck’te başlamıştır. Fertilite alanında sırasıyla İşler Müdürü, Pazarlama Müdürü, Kıtalararası Bölge Pazarlama Müdürü ve Pazarlama & Satış Müdürü görevlerini başarıyla yürütmüştür. 2018 yılından itibaren Tüp Bebek Tedavisi Saha Direktörü olarak atanan Bilgi, Türkiye’nin Doğurganlık alanında bölgesel ve küresel bir Eğitim Merkezi olması için ekibiyle birlikte başarılı çalışmalara imza attı.

Süleyman Bozoğlu

2011 yılında Merck Türkiye’ye katıldı ve 2021’den beri Fertilite Satış Müdürü olarak görev yapıyor. Süleyman Bozoğlu, Doğurganlık Tedavisi Alan Müdürlüğügöreve atandı.

Süleyman Bozoğlu, lisans eğitimini Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü’nde, MBA derecesini Bahçeşehir Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Fertility global grubundaki kısa vadeli görevleri başarıyla yerine getirdi. Bozoğlu, Merck Turkey Fertility Group ile birlikte birçok yerel ve bölgesel stratejik projenin hayata geçmesine katkıda bulundu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu