Haber

AK Parti Malatya İl Başkanı Namık Gören, Darende’de muhtarlarla toplantı yaptı

AK Parti Malatya İl Lideri Namık Gören, Darende’de muhtarlarla toplantı yaptı.

Zaviye Mahallesi Çokyaşar Mahalle Konağı’nda düzenlenen toplantıda konuşan Gören, ilçelerdeki ilk muhtar toplantısını Darende’de gerçekleştirdiklerini söyledi.

Muhtarların sorun ve önerilerini dinlediklerini, AK Parti iktidarı döneminde çözülemeyecek hiçbir sorun olmadığını kaydeden Gören, “Burada her muhtarımız kendi mahallesiyle ilgili sorunları tek tek dile getirdi. Karşılıklı olarak konuları değerlendirme fırsatı bulduk. Faydalı bir toplantı gerçekleştirdik. İnşallah siz değerli muhtarlarımızın özverili katkılarıyla tüm mahallelerimizin olası sorunlarını çözebiliriz.” “Bunu başarmak için birlikte çalışacağız.” sözlerini kullandı.

Darende Belediye Başkanı İsa Özkan da görev süresi boyunca yaptığı hizmetlerden bahsetti.

Belediyenin İller Bankası’ndan aldığı payın yüzde 40’ının personele, yüzde 60’ının ise hizmetlere ayrıldığını belirten Özkan, “Buraya geldiğimiz 2019 yılından itibaren Kovid-19, ekonomik kriz ve deprem felaketini yaşadık. Bu süreçte biz de belediye olarak imkanlarımız dahilinde hizmet vermeye çalıştık, bugüne kadar.” “26 mahallemizde kaldırım taşı, altyapı ve içme suyu çalışmalarını tamamladık.” dedi.

Toplantıda konuşan muhtarlar, altyapı ve üstyapı ile içme suyu sorunlarını aktararak çözüm beklediklerini belirtti.

Toplantının ardından Gören ve beraberindekiler, yeni atanan Kaymakam Erdem Gülyer’e güzel bir ziyarette bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu